Olejek do włosów słabych, wypadających i kruchych, mocno zniszczonych i bardzo uwrażliwionych, a także delikatnej skóry głowy, skłonnej do alergii, atopowej.

Jak działa Olejek z Awokado Nanoil?

Olejek z awokado to jeden z szóstki najpopularniejszych olejków kosmetycznych świata, spotykanych w pielęgnacji włosów (ale także skóry czy paznokci). Ten, pozyskany z zielonej gruszki awokado, zaliczanej do tzw. superżywności daje oczywiście super efekty, zwłaszcza w pielęgnacji włosów mocno zniszczonych, suchych i łamliwych, o nadwyrężonych końcach. Działa przeciwbakteryjnie, przeciwwirusowo i przeciwgrzybiczo, więc oczyszcza skórę głowy i chroni ją przed toksynami. Doskonale wzmacnia cebulki i hamuje wypadanie włosów.

To źródło naturalnych przeciwutleniaczy. Regeneruje włosy, nabłyszcza, wygładza i zapobiega ich niszczeniu.

Łatwo wnika i intensywnie nawilża suche włosy i skórę. Rewitalizuje naskórek, chroni przed toksynami i promieniowaniem, działa na cebulki i hamuje wypadanie włosów. Ten olejek jest równie doskonały do pielęgnacji ciała i twarzy, do skóry suchej, dojrzałej, z pierwszymi zmarszczkami i wrażliwej. Posiada przy tym znak Ecocert – ceniony certyfikat przyznawany kosmetykom naturalnym najwyższej jakości.

Jakie oleje do włosów ma w składzie?

Olejek z Awokado Nanoil to najlepszej jakości naturalny olejek kosmetyczny, który jest pozyskany z największą starannością, by w jego składzie znajdował się wyłącznie czysty olej z zielonej smaczliwki, pełen cennych, unikalnych witamin (A-B-D-E-H-K-PP). Warto wiedzieć, że żaden inny olejek nie zawiera tak wielu witamin i minerałów, co olejek awokado. Jest uważany za witaminowy, wszechstronny eliksir odżywczy, który zresztą sprawdza się nie tylko w pielęgnacji włosów, ale również twarzy i ciała. Marzysz o lśniących, zdrowych i mocnych włosach oraz gładkiej skórze bez przebarwień i niedoskonałości? Olejek Awokado Nanoil jest dla Ciebie.

Co musisz wiedzieć o Olejku z Awokado Nanoil?

Formuła:
Cięższa niż w przypadku olejku arganowego, ale wciąż niezbyt gęsta, czyli umiarkowanie lekka. Dzięki temu olej dobrze nanosi się na włosy i skórę, a jednocześnie nie ścieka z niej; szybko się wchłania i tworzy na powierzchni mikroskopijną powłokę ochronną, zabezpieczającą skórę i włosy przed niszczeniem i szkodliwym działaniem toksyn.

Opakowanie:
Eleganckie, ładne, zadbane i dopracowane. Olejek Awokado Nanoil zamknięty jest w szklanej buteleczce z ciemnego, aptecznego szkła, które chroni cenny kosmetyk przed światłem i jełczeniem.
Olejek jest wyposażony w szklany zakraplacz, który precyzyjnie odmierza produkt – co do kropli. Jest to ważne zwłaszcza przy tworzeniu domowych kosmetyków DIY.

Aplikacja:
Łatwa i nie sprawi nikomu problemu; dzieje się tak dzięki dwóm czynnikom: dobrej gęstości olejku i precyzyjnemu zakraplaczowi, w jaki wyposażono Olejek Awokado Nanoil.

PLUSY:

100% czystego, organicznego oleju z awokado, którego jakość potwierdza znak Ecocert, doskonale wspiera pielęgnację włosów, uwrażliwionych, normalnych i osłabione, a zwłaszcza zniszczonych, suchych, kruchych, łamliwych, o wysokiej porowatości i nadwyrężonej strukturze oraz osłabionych końcach, olej awokado poprawia ich wygląd i sprawia, że są gładkie i miłe w dotyku, jest wydajny, o doskonałej jakości, dobrze się wchłania i jest odpowiednio zabezpieczony przed światłem słonecznym i jełczeniem

MINUSY:

nie można go kupić stacjonarnie i nie nadaje się do ciężkich, grubych włosów o niskiej porowatości, może przeciążyć wyjątkowo cienkie i delikatne włosy – wówczas należy go używać rzadziej, lub łączyć z lżejszym olejkiem, lub hydrolatem

więcej informacji na stronie: nanoil.pl/olej-z-awokado