Olejek do wszystkich rodzajów włosów, w tym suchych, cienkich i delikatnych, osłabionych, zniszczonych, dojrzałych

Jeśli szukasz czystego oleju o najlepszej jakości, certyfikowanego i bez zbędnych domieszek – idealnie trafiłaś. Olejek Arganowy Nanoil to pielęgnacja na poziomie, który Cię usatysfakcjonuje. To olejek organiczny, tłoczony na zimno i nierafinowany – najlepsze, co możesz podarować włosom.

Zresztą nie tylko im, ponieważ olejek arganowy świetnie sprawdza się w pielęgnacji ciała i twarzy, a nawet paznokci.

Olejek arganowy od Nanoil ma pojemność 50 ml.

Jak działa Olejek Arganowy Nanoil?

To olejek, który działa nie tylko na zewnętrzne, ale i wewnętrzne struktury włosów, oraz na cebulki włosowe. Wzmacnia je, regeneruje i pobudza do pracy, dlatego jest to idealny olejek na porost włosów. Przeciwdziała też wzmożonemu ich wypadaniu i idealnie sprawdza się przy problemach z tzw. sezonowym wypadaniem włosów. Olejek arganowy doskonale wygładza, nabłyszcza i dodaje powabu włosom – już 15-minutowa maska na włosy z olejkiem arganowym to intensywna kuracja poprawiająca wygląd i strukturę pasm (włosy stają się miękkie, miłe w dotyku, gładkie i sprężyste).

Olejek Arganowy Nanoil to jeden z najchętniej wybieranych produktów. Moc arganu doceni każda kobieta, niezależnie od tego, czy ma mocno zniszczone, czy jedynie niesforne włosy. Olejek sprawdzi się też, gdy nie masz większych problemów z włosami, a jedynie pragniesz, aby zachowały swoją dobrą kondycję i były chronione przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Olejek arganowy działa również na powierzchni keratynowych łusek: osłania łodygi przed niszczeniem na skutek słońca, promieniowania UV, gorącego powietrza suszarki, mrozu, toksyn z powietrza. Jest nieodzownym elementem pielęgnacji i nie powinno go zabraknąć w żadnej łazience, tym bardziej że Olejek Arganowy Nanoil jest czystym i organicznym kosmetykiem, bez silikonów i parabenów. Dlatego idealnie sprawdzi się również w pielęgnacji skóry oraz naprawi nawet bardzo zniszczone płytki paznokci.

Jakie oleje do włosów ma w składzie?

Olejek Arganowy Nanoil nie zawiera żadnych innych domieszek, parabenów, alkoholi ani silikonów słowem: niczego, co mogłoby zakłócać działanie najcenniejszego olejku kosmetycznego świata.

Olej arganowy sam w sobie jest skarbnica wielu cennych substancji (odkryto ich już około 100, a badania nad “złotem Maroka” wciąż trwają). Warto zatem wiedzieć, że olej arganowy cechuje się stężeniem witaminy E wyższym, niż oliwa z oliwek, oraz doskonałą kompozycją cennych kwasów tłuszczowych, których nasz organizm nie jest w stanie samodzielnie wytworzyć. Olejek zawiera też naturalne filtry UV, szereg antyrodnikowych polifenoli, fitosteroli i flawonoidów, które wspierają odnowę i prawidłowe funkcjonowanie komórek skóry.

Co musisz wiedzieć o Olejku Arganowym Nanoil?

Formuła:
Olejek Arganowy Nanoil to lekka formuła o średniej gęstości. Jest tłusty, ale niezbyt gęsty w porównaniu do oleju rycynowego. Nie zawiera też silikonów o fazie olejowej, zatem jest delikatny i lekki, dobrze się aplikuje i z łatwością wnika we włosy oraz skórę.

Opakowanie:
Eleganckie, ładne, zadbane i dopracowane. Olejek Arganowy Nanoil zamknięty jest w szklanej buteleczce z ciemnego, aptecznego szkła, które chroni cenny kosmetyk przed światłem i jełczeniem.
Olejek jest wyposażony w szklany zakraplacz, który precyzyjnie odmierza produkt – co do kropli. Jest to ważne zwłaszcza przy tworzeniu domowych kosmetyków DIY lub mieszaniu z kremami w niewielkich ilościach (czyli gdy chcemy użyć go w połączeniu z kremem podczas jednorazowej aplikacji).

Aplikacja:
Bardzo łatwa, komfortowa i nie sprawiająca problemów. Olejek jest tłusty, więc – jak w przypadku każdego produktu w rankingu – trzeba uważać, aby nie potłuścić odzieży, jednak lekka receptura olejku pozwala równomiernie nałożyć go nie tylko na włosach, ale i skórze głowy, a także twarzy i ciele, jeśli zdecydujemy się używać go w kompleksowej pielęgnacji.

PLUSY:

100% czystego, organicznego oleju arganowego, którego jakość potwierdza znak Ecocert, doskonale wspiera pielęgnację każdych włosów, od cienkich, delikatnych i uwrażliwionych, przez normalne i osłabione, aż po wypadające, które nie chcą rosnąć, zniszczone, suche, kruche, łamliwe, o nadwyrężonej strukturze i osłabionych końcach, olej poprawia ich wygląd i sprawia, że są gładkie i miłe w dotyku, jest wydajny, o doskonałej jakości, dobrze się wchłania i jest on odpowiednio zabezpieczony przed światłem słonecznym i jełczeniem

MINUSY:

nie można go kupić stacjonarnie i nie zawsze nadaje się do ciężkich, grubych włosów o niskiej porowatości

więcej informacji na stronie: nanoil.pl/olej-arganowy