Uniwersalny olejek pielęgnacyjny do włosów

Seria produktów do włosów Elixir Ultime od Kerastase to obowiązkowa pozycja w salonach fryzjerskich. Olejki do włosów tej marki zachwycają kobiety na całym świecie. Kusząca jest obietnica pięknych włosów, które mamy uzyskać za sprawą kompleksu luksusowych olejków. Przeczytaj, co oferuje olej do włosów od Kerastase.

Olej dostępny jest tylko w wersji 100 ml.

Jak działa olej do włosów Elixir Ultime?

Elixir Ultime Oleo-Complexe to uniwersalny olejek do pielęgnacji włosów. Zawiera naturalne oleje skomponowane w taki sposób, aby zapewniać włosom luksusową pielęgnację. Odżywia, nawilża, uodparnia i ochrania przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Wydobywa z włosów naturalny, piękny blask. Sprawia, że są dużo bardziej gładkie i elastyczne.

Olejek do włosów Kerastase Elixir Ultime Oleo-Complexe przede wszystkim poprawia wygląd włosów.

Trzeba też wspomnieć o tym, co dobrego olejek do włosów Kerastase może zdziałać wewnątrz włosa. Działanie powierzchowne nie jest najważniejsze. Olej do włosów Elixir Ultime Oleo-Complexe słynie z tego, że świetnie odżywia, nawilża i regeneruje włosy. Olejek świetnie przenika do wnętrza włosa, gdzie tworzy mocną sieć. Tym samym zwiększa grubość i objętość włosów, a jego działanie odbudowujące przekłada się na wygląd włosa.

Jakie oleje do włosów ma w składzie?

Olej do włosów Kerastase Elixir Ultime bazuje na technologii Oleo-Complexe, czyli połączeniu szlachetnych olejków. Znajdziemy tutaj olej kukurydziany, olej arganowy, olej kameliowy (nazywany też olejem herbacianym) oraz olej pracaxi. Każdy z nich ma inne, cenne właściwości, które uzupełniono kilkoma silikonami oraz alkoholem (niestety szkodliwym).

Co musisz wiedzieć o Kerastase Elixir Ultime?

Formuła:
Kerastase Elixir Ultime Oleo-Complexe to przezroczysty, średnio gęsty olejek do włosów. Jego dość płynna i bardzo jedwabista konsystencja sprawia, że bez większego problemu rozprowadza się na włosach. Duży plus to bardzo delikatny i ładny zapach, który jeszcze długo po aplikacji otula kosmyki przyjemnym aromatem.

Opakowanie:
Charakterystyczne dla produktów Kerastase są bardzo ciężkie, szklane flakoniki. Olej do włosów Kerastase Elixir Ultime ma właśnie taką butelkę. Niestety nie jest to dobre rozwiązanie w przypadku tak śliskiego oleju. Łatwo o stłuczenie opakowania i nie pomoże w tym nawet złocisty, zabezpieczający od zewnątrz kartonik. Dobrze, że butelka ma wygodną pompkę.

Aplikacja:
Olej do włosów Elixir Ultime Oleo-Complexe można stosować na cztery sposoby. Kilka kropel przed umyciem włosów dla łatwiejszego usunięcia pozostałości produktów stylizacyjnych. Po umyciu, ale przed suszeniem, żeby intensywnie odżywić. Po wysuszeniu włosów dla ich wygładzenia i ułatwienia modelowania. A także jako codzienną ochronę w ciągu dnia.

PLUSY:

ma cztery szlachetne olejki w składzie, ma jedwabistą konsystencję, pachnie bardzo ładnie, aromat bardzo długo utrzymuje się na włosach, upiększa i regeneruje włosy, łatwo się aplikuje, można użyć go na cztery sposoby, wystarczy kilka kropel na jedną aplikację

MINUSY:

kosztuje zdecydowanie za dużo, ma szklaną i bardzo ciężko butelkę, zawiera szkodliwe alkohole i silikony, w dużej ilości może obciążać włosy